Letní plány v Rail Nation

Vážení hráči,

rádi bychom se s vámi podělili o naše plány pro Rail Nation na nadcházející měsíce. Zde je stručné shrnutí těch hlavních bodů:

 • 7. července začnou Letní hry Rail Nation – komunitní akce pro všechny herní světy.
 • Hned poté, 29. a 31. července začne další kolo Fast Forward.
 • A krátce po skončení Fast Forward, 28. srpna, spustíme třetí kolo Rail Nation Masters. Společně s Masters se uskuteční také turnaj v Clash!
 • Naším aktuálním cílem ve vývoji hry je zlepšení technické kvality hry.
 • To znamená, že ostatní větší projekty budou prozatím pozastaveny, včetně nového scénáře „Orient Express“. V tuto chvíli se omezíme na herní obsah, který nevyžaduje tolik práce.

Je možné, že dojde ke změnám, ale pro nás je důležité poskytnout vám informace nyní, abyste si dokázali naplánovat, kterých akcí se zúčastníte. Podrobnější informace ke každé z těchto akcí budou následovat v dalších příspěvcích na blogu.

Letní hry Rail Nation

Vzhledem k tomu, že letošní jedinečná sportovní událost v Tokiu byla odložena na příští rok, spouštíme na všech herních světech naši vlastní verzi – samozřejmě s disciplínami přizpůsobenými Rail Nation. Více informací se dozvíte na blogu 6. července.

Fast Forward 3

Po velké popularitě předchozích dvou kol jsme hledali vhodný čas, kdy vám během tohoto léta nabídnout třetí kolo zábavy ve vysokém tempu Fast Forward. Rozhodli jsme se pro data 29. a 31. července. Více informací opět najdete v samostatném blogovém příspěvku.

Masters 3 a Clash!

Hned po konci Fast Forward vstoupí do třetího kola i největší turnaj roku. Letos opět nabídneme herní světy Rising Star pro méně zkušené hráče a Allstar (včetně kvalifikačního serveru) pro profíky. A stejně jako loni, i letos se jako alternativní turnaj uskuteční Clash!

Technická kvalita herního obsahu

Ještě důležitější než tyto akce je technická kvalita hry. Některá vylepšení již byla implementována v pozadí. Například jsme na začátku letošního roku pravidelně čelili potížím s tzv. load balancery (vyrovnávače zátěže) na našich herních světech. Tyto potíže se nám podařilo vyřešit před několika měsíci. Další novou technickou změnou je například nový obchod se zlatými. Zde nám zastaralá technologie občas způsobovala potíže a omezovala další rozvoj. Tato kapitola je nyní uzavřena. Kromě toho jsme také rozšířili náš tým vývojářů a vytvořili novou pozici technického ředitele, který nám pomůže organizovat technický vývoj hry.

Vývoj je v tuto chvíli zaměřen na velkou aktualizaci pro HTML5, která vyřeší řadu chyb a zjednoduší vývoj v budoucnosti.
Technická kvalita hry je základem všeho, co v Rail Nation děláme. To je právě ten důvod, proč jsme odložili větší projekty jako Orient Express na později, abychom se nyní mohli zaměřit právě na to, na čem v tuto chvíli záleží nejvíc, tj. na technickou kvalitu. Rozumíme ale i tomu, že mnoho hráčů chce větší různorodost. Z tohoto důvodu nebudeme aspekt různorodosti opomíjet úplně a i nadále vám budeme nabízet různé akce. Na jedné straně to znamená oblíbené akce, jako např. Masters, Fast Forward či Origin Journey. A na druhou stranu máme i nápady, které nám umožní trochu upravit speciální herní světy a výrazně tak změnit hru. Více vám prozradíme někdy příště!

Zatím na viděnou!

Váš Rail Nation Team

 

10 thoughts on “Letní plány v Rail Nation

 1. Ein ganz großes Lob an das Entwicklerteam! Ihr leistet seit Jahren absolut hervorragende Arbeit! Ich weiß auch, das es euch nicht vordergründig ums Geld geht, sondern um das Wohl des Kunden. Zudem seid ihr mit euren treuen Spielern und Fans durch unsere große Liebe, die Eisenbahn, verbunden! Hört nicht auf all das Gemecker, ihr macht (fast) alles richtig und ohne Euch wäre das Leben lange nicht so schön. Ein Riesenkompliment auch noch mal dafür, das ihr freiwillig die (wenigen) Fehler für uns Spieler beseitigen werdet. So viel Einsatz ist nicht selbstverständlich heutzutage. Ihr seid super, macht einfach weiter so und der Erfolg und viele glückliche Kunden werden euch recht geben!

 2. Please return the free lottery ticket! It sucks not having them any more! That is the only complaint that I currently have. Thank you,

 3. a ronda fast wardfor 4x é a melhor para quem não tem tempo a perder como eu (86 anos) por este motivo deveria fazer parte da programação anual, com um detalhe,( 4 dias por era é muito rápido e não se consegue evoluir o laboratório. acelerem o mesmo sei que é facil fazer isto.
  Exemplo: clasic-laboratório 24hs= 5 pontos
  spress……………….12hs= 5 pontos
  fast wardfor……… 6hs= 5 pontos
  e assim por diante.
  opinião de quem joga a 6anos.

 4. Olivia,Thank you very much!

  I wish you success and a great summer!

  Respectfully,
  Olivia

 5. Feuerwehr hört nicht auf jeden Nörgler.
  Ich finde es gut, dass es Abwechslung gibt. Und Neuerungen sind ja auch nicht immer schlecht. Macht weiter so

 6. Thank you very much!

  I wish you success and a great summer!

  Respectfully,
  Lacidd23 🙂

 7. Große Pläne, viel Erfolg mit der Umsetzung, Ich werde wie viele andere auch mit Freude in die Zukunft blicken und die Verbesserungen geniessen.

 8. Daumen hoch, ich hoffe, daß damit den Dauernörglern die „luft aus den segeln“ genommen wird!

 9. Ich möchte Euch mal mit der Gastronomie vergleichen.
  Ihr entwickelt Euch zu einer Großküche. Habt viele Sachen am kochen müsst hier und dort tätig sein habt viele Köche. Geschmacklich, sprich funktionell ist vieles im argen.
  Ein gut geführtes kleineres Lokal wird eh einen Stern erreichen als eine Kantine.
  Weniger ist manchmal mehr Qualität.

 10. Pontos-chave em português: Planos para o futuro
  – 07.07.2020 começam os Jogos de Verão Rail Nation – um evento comunitário em todos os mundos de jogo. Mais informações no blog de dia 6 de julho.
  – 29 e 31 de Julho começam novas rondas de Fast Forward.
  – 28 de Agosto começa a 3ª ronda do Masters, ao mesmo tempo que o torneio Clash!
  – O nosso foco actual está na qualidade técnica do jogo. Isto significa que outros projectos maiores serão postos em espera de momento, incluindo o novo cenário „Orient Express“.

  Mais detalhes sobre cada evento serão publicados em futuras publicações no blog. Mas queríamos dar-vos esta visão geral para saberem com o que contar e poderem planear em quais eventos estão mais interessados em participar.

  Qualidade técnica e conteúdo de jogo:
  – Já foram implementadas algumas melhorias neste campo, por ex., tínhamos problemas com os load balancers no início deste ano, e conseguimos solucioná-los há alguns meses. A nova loja também é uma destas melhorias técnicas. Neste caso, o problema era a tecnologia antiga que causava frequentemente problemas e nos limitava no desenvolvimento.
  – Além disto, expandimos a nossa equipa de programadores e criámos um novo cargo de Director Técnico, que nos irá ajudar a organizar o desenvolvimento técnico do jogo.
  – O desenvolvimento está atualmente focado numa enorme actualização para o HTML5, que corrige uma grande variedade de erros e vai simplificar o desenvolvimento no futuro.

  „A qualidade técnica do jogo é a base para tudo o resto que é feito no Rail Nation. Por isso é que pusemos projectos maiores como o Orient Express em espera para nos concentrarmos no que mais importa no momento: a qualidade do jogo. Mas também compreendemos que muitos jogadores querem mais variedade. Por este motivo, não iremos negligenciar este aspecto completamente e continuaremos a oferecer-vos eventos. Por um lado, isto significa eventos populares como o Masters, o Fast Forward e o Origin Journey. Por outro, haverão novas ideias que nos permitirão fazer pequenos ajustes a mundos de jogo de evento que alterarão significativamente a forma de jogar. Diremos mais no futuro.

  Até ao próximo post do blog,
  A vossa equipa Rail Nation“

  Cumps,
  Pimpmytrain
  Community Manager Rail Nation BR/PT

Napsat komentář