Tipy a triky

Jsi nový hráč, který potřebuje pár tipů pro co nejlepší začátek? Nebo veterán, který chce optimalizovat svůj herní styl? Zde najdeš řadu tipů ke hře.
Vážení hráči, v Rail Nation nejvíce záleží na jedné věci: týmovém duchu! Během budování svého železničního impéria brzy zjistíš, že samo o sobě to není tak slibné. Začneš tak spolupracovat s ostatními v asociacích, městech a nakonec i metropolích. Dobrá strategie, chytré dohody a přátelská spolupráce poskytují jedinečný pocit sounáležitosti, který nakonec vede k úspěchu. A co je mnohem důležitější, v Rail Nation to vytváří jedinečné kouzlo a zábavu. Přeji vám všem příjemnou zábavu v Rail Nation! Bruno Hertlein, herní designér

Týmová spolupráce

Přidej se k zavedené asociaci. Kromě toho, že získáš výhody pro sebe, budeš moci také získat užitečné rady ke hře od svých spoluhráčů. Společně je to větší zábava!

Vlakové impérium

Na svém nádraží vždy jako první rozšiřuj depo, pokud můžeš. Umožní ti to mít více vlaků a přepravovat více zboží, čímž získáš více peněz i prestiže.

Sériové spojení

Využívej v jízdních plánech dodavatelský řetězec (např. dřevo -> prkna, prkna -> město). Tímto způsobem budeš mít méně jízd naprázdno a můžeš tak získat více peněz a obvykle i více prestiže.

Nádraží

Pokud hraješ v aktivní asociaci, co nejdříve rozšiřuj restauraci, nákupní centrum a hotel. Tví spoluhráči ti budou pravidelně vyzvedávat bonusy.

Výzkumný duch

Rozšiřuj svou laboratoř minimálně tak, abys v každé epoše dokázal vyzkoumat spojku. Pokud ti na konci epochy stále zbydou nějaké výzkumné body, můžeš začít zkoumat nové vlaky rychleji. Plný účet při změně epochy ti pomůže co nejdříve rozšířit depo.

Lepší přehled

Využívej widgety. Umožňují ti sledovat vývoj ve všech připojených městech a vyzvedávat bonusy spoluhráčů z asociace jedním kliknutím.

Spojení v závěru hry

Závěr hry pro největší metropole začíná po šesté epoše. Během něj je důležité hrát společně jako jeden tým a poslouchat pokyny zkušených hráčů. Úspěchu dosáhnete, jen když budete spolupracovat.

Buduj kariéru

Snaž se získávat kariérní úspěchy a vyzvedávat si za ně body. Kromě zvyšování kariérní úrovně můžeš za kariérní body také získat a vylepšovat kariérní lokomotivu.

Prohlídka

Jakmile se seznámíš s hrou a zahraješ si několik kol, podívej se na všechny scénáře v Rail Nation. Ty umožňují různé herní zážitky a ještě více zábavy.

Čerstvé výzvy

Jako zkušený hráč bys neměl propásnout speciální servery. Například na Platform X můžeš vždy objevovat nové herní mechaniky.