XXL aktualizace výkonu hry

 

Vážení hráči,

možná si pamatujete XXL aktualizaci v září, během níž jsme opravili asi 300 chyb. Když jsme oznamovali tuto aktualizaci, zmínili jsme také, že se dále zaměříme na výkon prohlížečové verze hry, tj. rychlost a časy načítání.

Nyní můžeme s radostí oznámit, že se tato práce Rail Nation teamu skvěle vyplatila. Dokázali jsme implementovat užitečná vylepšení v podobě optimalizace různých částí hry. Zatímco některé funkce hry byly vylepšeny jen lehce, u ostatních se nám podařilo drasticky zkrátit doby načítání, což nám umožní učinit váš zážitek z hraní Rail Nation mnohem plynulejší. Naše měření ukázala, že celkový výkon hry se zlepšil v průměru o 24 %!

Například jsme zkrátili průměrnou dobu načítání pro okno asociace o 45 % a dobu načítání obrazovky s nákupem vlaku o 40 %, což je oproti předchozím dobám načítání výrazný pokrok.

Jde o velký krok správným směrem a my už jsme zvědaví na vaši zpětnou vazbu, jakmile bude tato aktualizace výkonu nahrána. Jako vždy je plán aktualizací rozdělen do několika fází: Rollout Plan

 

Po dokončení aktualizace je naším dalším cílem mobilní verze Rail Nation. Jakmile budeme mít více informací o našich pokrocích, dáme vám vědět.

Mějte se krásně a zůstaňte zdraví!

Váš Rail Nation Team

7 thoughts on “XXL aktualizace výkonu hry

 1. also ich war nicht begeistert von den Versprechen hat wenig gebraucht für Bonis Log, das war nichts

 2. Yeah, would love to create ticket, but can’t because the captcha function does not open a bigger window like all other websites. So you have to scroll in the little space to do the captcha.
  This is on Firefox 83 64-bit on Windows 10.
  And even with a green checkmark for the captcha, i get the error that captcha verification failed.

  So the ticket i wanted to introduce is about the readability of the waiting time : the golden gradient background does not go well with a white text of the waiting time, especially on the app.

 3. Hey bob,

  if you open your browser and the tab of rail-nation opens automatically, then sometimes the game loads half and later it goes to a blank screen. In this case try to close the tab and call the rail-nation login-page again.

 4. Since new gamw started unable to log in. The game half loads then goes to a blank screen.
  Anyone else getting log in details.?

 5. Das sind ja gute Nachrichten. Btw. wann ist mit der Belohnung vom Performance-Test zu rechnen?

Napsat komentář