Update 4.6.0 je zde!

Vážení železničáři,

update verze 4.6.0 již byl nahrán na první čtyři herní světy. Je tedy čas se blíže podívat na jeho obsah, protože aktualizace obsahuje mnoho nových funkcí!

Šotouši

Jsou ochotni čekat celé hodiny na perfektní fotku vlaku. A vždy mají po ruce foťák, aby zachytili ten správný okamžik! Ano, řeč je o šotouších. Už se dostali i do hry.

25 různých vlakových nadšenců chce dostat tvé vlaky před objektivy svých foťáků. Když je vyzvedneš, získáš drobnou odměnu v podobě herních peněz. Pokud se ti podaří zkompletovat album, získáš za to ještě větší bonus: zlaté, poukazy na lokomotivy či dokonce bonusovou lokomotivu! Pokud nezískáš bonusovou lokomotivu na první pokus, můžeš zkusit zkompletovat další fotoalba.

Hledání šotoušů se ti tedy určitě vyplatí. Někteří jsou běžní, jiní se objevují jen vzácně a jsou velmi žádaní! Společně s touto funkcí jsme do hry přidali i příslušné medaile, úspěchy a rekordy.

Okna uprostřed

Již před nějakou dobou jsme tuto funkci oznámili a nyní jsme ji i přidali do hry! Místo menu zarovnaných doleva se do hry vrací okna uprostřed obrazovky. Opět jsme tak vyřešili jeden z nejčastěji kritizovaných bodů v novém uživatelském rozhraní.

Samozřejmě nešlo jen o pouhé zkopírování z klasického uživatelského rozhraní, ale okna jsme vylepšili a zjednodušili jejich používání! Nyní máte opět všechny důležité informace a funkce k dispozici na první pohled.

Ve verzi 4.6.0 představujeme prvních pět vycentrovaných oken:

 • Informace o městě a všechna související okna (cestující, starosta)
 • Informace o metropoli
 • Informace o podniku
 • Sklady a přístavy
 • Pamětihodnosti

A to je teprve začátek! Další okna uprostřed obrazovky budou následovat v příštích aktualizacích.

Dynamická minimapa

Někteří hráči žádali o tuto změnu a nám se to líbilo natolik, že jsme ji s radostí zahrnuli do této aktualizace: z minimapy je nyní dynamický widget. To znamená, že odteď ji můžete přesouvat kdekoli po obrazovce a měnit její rozměry.

Osobnosti

Verze 4.6.0 přináší také nové osobnosti. V první a druhé epoše se tak objeví třeba Paul Camille von Denis, jeden z významných železničních inženýrů 18. století. Pokud se objeví na aukci, určitě se vyplatí vyprázdnit peněženky a koupit ho, protože s jeho podporou získáte 25% slevu na všechny vagóny!

Co říkáte na obsah této aktualizace? Dejte nám vědět v komentářích.

Přejeme vám bezpečnou cestu!
Rail Nation Team

35 thoughts on “Update 4.6.0 je zde!

 1. Hello david, you must be talking about the Android App version, right? We are on it.

  A fix has been uploaded and now we are waiting for approval from Google. Game is running fine in browser and iOS if you happen to have access to those.

  We are very sorry for the wait and for all the inconvenience.

 2. I cannot get on rail Nation it was updating and it stopped and now I can’t play my games what can I do

 3. Ab wann kommt es denn z.B. auf den Servern Rauchkammer und kurbelwelle. Das würde mich mal brennend interessieren. Danke für die Info

 4. K těmhle změnám bych připojil i vzdělávání hráčů jak zprovoznit 3d akceleraci v prohlížeči atd… může to pomoci

 5. Hola Gustavo,

  cuando eso sucede has de desinstalar el App, limpiar el cache del dispositivo movil, descargarte el App de nuevo y entonces volver a instalarlo, eso debería solucionar este tipo de problemas.

  Saludos,
  El Equipo de Rail Nation.

 6. Beste Vroomscity,

  heb jij na de update de cookies/cache eerst verwijderd?
  We hebben hier verder geen commentaar op gekregen. Als het probleem blijft bestaan, dan graag een ticket naar support sturen.

  Wij kunnen vanaf hier verder niet helpen.

  Loekie

 7. Hello John,

  I’m sorry to hear of the login issues. If I understood correctly, you can write your email and pw as usual, but then the login button is missing?
  I would suggest you to take a screen capture of your login screen and then send it to game support with the issue description.
  Support can be found here: https://help.rail-nation.com/# and I’m sure they can be of help.

 8. No, no it isn’t running smoothly. I am continuously getting INTERNAL ERROR_ID 100, 101, and 106 constantly. the redeem lottery tickets don’t populate unless you click on buy lottery ticket (East v West Games Golden Gate and Grand Central). Train schedules updating cause browser lockups, joining a competition locks the browser up or you don’t see other players until they have completed the competition. I’ve already cleared cache and cookies, restarted browsers and all the other jazz that someone in support would say to do to triage the issue.

 9. Ever since U did the last update, there have been more problems with Big Ben. 2 days ago it took me over 7 hrs to log in, & tonight, I have been trying to log in since 7PM. When U click on the login, a small screem appears with only room to enter your email adddress & password. There is no login box. It is now after 10pm & I still cannot login.

 10. O lume in miscare, adaptabila la mediul din care vin jucatorii. Atrageri discrete pentru cei mai dificili jucatori care nu sunt multumiti de nimic.

 11. coi trainspotter potevate fare di tutto; vincolarli al numero di binari stesi o di PP; farli comparire spesso ma non per tutti, solo per chi li prende per primo; meglio ancora se davate la possibilità di scambiarli (una botta di vita per le chat); fatti uscire così invece sono una routine quasi irritante (da 3 giorni mi escono solo doppioni e me ne mancano sempre sei; di questo passo finirà il server); affidarli solo alla fortuna secondo me è uno spreco di potenziale.

 12. Hello Bruce,

  we had some company-wide performance issues caused by our provider, but luckily the issues got solved. If you notice any more issues, please contact support team. Have a lovely week and thank you for your report!

 13. Hi Pend73, unfortunately we had company-wide performance issues shortly after the update, caused by our provider. The issue was fixed and the game is running smoothly now.

 14. Hi Mart, unfortunately we had company-wide performance issues shortly after the update. This was caused by our provider and I can assure you that version 4.6.0 is running smoothly.

 15. Hi schokoj, das Update ist seit Donnerstag auf allen USA- und Europa-Servern aufgespielt. Viel Spaß!

 16. A kiedy poprawicie wszystkie błędy które ciągle trapią graczy na wszystkich serwerach ? Marzy nam się taka gra bez żadnych lagów, zawieszeń, głupich komunikatów typu, „ktoś inny zalogował się na twoje konto“ lub błąd wewnętrzny zaloguj się ponownie (gdy masz z telefonu 5min na serwis pociągów i przestawienie rozkładu … i wieeeeele innych

 17. Se agradace el esfuerzo en mejorar el juego, esperemos que el número de jugadores se incremente.

  Saludos.

 18. Ale super poprawka!

  (musiałem tak napisać, bo prawdziwy komentarz został wywalony, nie spełniał kryteriów peanu pochwalnego.

  Wali Wam się wszystko, ludzie klną na czym świat stoi , mniej skryptów szpiegujących, a wszyscy będą zadowoleni)

  Może moderator w nawiasach nie czyta?

 19. Wgraliście aktualizację na jeden serwer – Wawel- i od tego momentu na pozostałych nie można grać i nie jest to ttylko moja opinia. Ludzie piszą takie rzeczy że uszy więdną.

  Zawieszanie się gry nawet na aplikacji, co do tej pory nie miało miejsca, problemy z logowaniem na serwery przy obciążeniu 170 graczy!

  Problemy z przyjęciem rozkładów przez lokomotywy, albo trzeba powtarzać kilka razy albo nie wszystkie przyjmują, ciągłe komunikaty o ogólnym błędzie, lub błędzie wewnętrznym.

  Podłączenie więcej miast niż 8 i fabryk do nich kompletnie zamula grę.

  Na aplikacji nie sposób wpisać żadnego info, bo okienko samo z siebie „przeskakuje“ na zupełnie inny temat.

  Wypuszczenie pociągów na konkurs o odpowiednim czasie graniczy z cudem.

  Support nie widzi problemu bo ich graczom wszystko „chodzi“!

  Chcieliście dobrze – wyszło jak zwykle.

  Jeżeli najnowsze smartfony maja problemy z Waszą aplikacją, to znaczy że coś spartoliliście na całego.

  Podsumowując – kolejna kompletna porażka którą będziecie naprawiać przez kolejne 5 lat.

  P.S.
  Na czym Wy testujecie swoje nowe pomysły przed wprowadzeniem?

  Weźcie najstarszy komp jaki macie w okolicy, połączcie się przez Kajmany do serwerów i zobaczcie co nie działa. To takie proste a ile nerwów graczy i Waszych może zaoszczędzić

 20. Peccato nn si riesca ad accedere al gioco, ad ogni uomo grande peggiorate sempre di piu

 21. your game instead of getting better in time sucks more than ever, so this is my last game and then bb and good luck you guys realy need it.

 22. Zdravím vespolek.

  Nemám moc rád věčné kritiky a stěžovače a nepatřím mezi ně. Ale to, co bylo nahráno na server, který je tři dny před finále, považuji za výsměch hráčům.
  1) Nelze se v normálním čase dostat do hry – čeká se až 15 minut…
  2) Při načítání serveru naskakuje chybovka – http://screenshot.cz/ABARY/
  3) Po přihlášení a načtení serveru naskočí další chybovka – zcela pravidelně a všem – http://screenshot.cz/F2YFW/
  4) Při přihlašování do soutěže – chyba – http://screenshot.cz/38A6J/
  5) Nedělal jsem nic, ve hře byl cca 3 minuty – chyba – http://screenshot.cz/LB2DW/
  6) Už ani nevím přesně, co jsem dělal – http://screenshot.cz/V2MW6/
  7) Při pokusu dostat se na zastupovaný účet – http://screenshot.cz/Z4CRY/

  K nové grafice bych snad jen dodal, že si určitě zvykneme, že to asi bude dobré, že jde jen o momentální nezvyk a nutnost naučit se obsluhovat hru trošku odlišným stylem. Ono to momentálně nejde pořádně přes ty chybky odzkoušet.
  Jediné, co se mi nezdá, jsou fonty písma a čísel – ráno jsem neměl problém něco přečíst, teď je to pro mě obtížnější. Ne vše je prostě tak zřetelně dobře čitelné jako bylo. Nebylo by možná špatné popřemýšlet o tom, že hru nehrají jen mladí… 🙂

 23. Saludos, creo que las actualizaciones están dando errores en las versiones APP, me saca del servidor cada 3 a 4 minutos. En el escorial a veces ni me deja entrar.

 24. Wszystko pięknie… Byłoby super gdyby jeszcze można się było logować do świata gry, bo od wprowadzenia zmiany na ekranie pojawiają się jedynie komunikaty błędów…

 25. I like the new lay out etc, but it’s seriously pissing me off that it won’t let me log in. Can’t wait for when the system is running smoothly,

 26. Bonjour
  La mise à jour est intéressante, notamment les routards, mais par contre depuis j’ai des difficultés à me connecter, le serveur bug.
  Merci

 27. Nieuwe update is zo goed dat je steeds na paar minuten word uitgelogd.
  En waar vind je dat van die treinsporters terug in game?

 28. Again internal error :(, it was not before this update, it is after every logging now.

 29. Po aktualizaci Golden Gate padá, ale jinak zajímavé novinky.

 30. no zatím jsem z toho rozpačitý: hra je nestabilní (několikrát nucené odhlášení, to předtím nebylo), snížila se rychlost načítání, zpomalilo se načítání nádraží, ve městě informace v menu u vlaků – ty animace to je hrůza…

 31. WHAT ABOUT THE GE GENISIS/ ZEUS!?!?!? AMTRAK ONLY USES IT FOR PASSENGER SERVICE!!!!

Napsat komentář