Update 4.2.0

Ahoj železničáři,

v průběhu minulých týdnů jsme vám už poskytli různé informace o nadcházející aktualizaci na verzi 4.2.0. V tuto chvíli je již update nahrán na prvních herních světech. Koncem příštího týdne již všechny herní světy poběží ve verzi 4.2.0.

Zde je přehled nejdůležitějších informací. Aktualizace přináší velké změny, které jsme vyvíjeli ve spolupráci s hráči. Kromě toho obsahuje i mnoho oprav chyb a vylepšení výkonu.

Nicméně ne všechen nový obsah bude odemčen na všech herních světech hned.Kompletní nový obsah budou mít po aktualizaci herní světy Steam over Europe a také DE-101 a US-102.Další herní světy se scénářem USA musí být nejprve restartovány, aby mohly dostat novou aktualizaci.Klasické herní světy nejprve získají pouze nové funkce Plus účtu, tři z nich okamžitě po aktualizaci. Detailní přehled prestiže přibyde až po restartu herního světa.

Zde je přehled nejdůležitějších funkcí nové aktualizace.

Zlepšení výkonu a opravy chyb

S aktualizací 4.2.0 by se měly výrazně zlepšit časy načítání. Podívali jsme se na různé akce při výběru více lokomotiv a zlepšili také plynulost otvírání některých obrazovek nebo funkcí.

Důležitou součástí aktualizace je i velké množství opravených chyb. Odvedli jsme spoustu práce, abychom zlepšili váš prožitek ze hry. Kompletní seznam opravených chyb najdete na fóru.

Uživatelské rozhraní

Uživatelské rozhraní bylo vylepšeno ve spolupráci s hráči. Nyní opět vypadá podobně jako rozhraní v klasickém scénáři. Vývoj se soustředil především na tato čtyři kritéria: přehlednost, čitelnost, konzistence a pohodlí. Zde jsme udělali velký krok vpřed a budeme i nadále pracovat na dalších vylepšeních.

Plus účet

Plus účet byl doplněn o čtyři nové funkce. Konečně se do hry dostala často žádaná funkce uložení jízdních plánů! Kromě toho také Plus účet nyní zahrnuje detailní přehled prestiže, který hráči také žádali už dlouhou dobu. Součástí nového Plus účtu je také filtr na údržbu vlaků a garantované bonusové video pro získání více odměn. Po aktualizaci bude cena Plus účtu zvýšena na 150 zlatých. Nicméně do konce října si budete moct nový Plus účet koupit za 100 zlatých, tzn. můžete vyzkoušet nové funkce bez dalších nákladů.

Widgety

Widgety jsou novým nástrojem v Rail Nation. Můžete si je umístit kdekoli na obrazovce, přesouvat, zvětšovat či zmenšovat a umožní vám přímý přístup k vykonání mnoha akcí. Momentálně jsou k dispozici čtyři widgety: asociace, lokomotivy, města a soutěže. Další widgety aktuálně plánujeme.

Chat

V této aktualizaci byl přepracován i chat. Kromě změny vzhledu v rámci nového uživatelského rozhraní byl vylepšen i co se týče čitelnosti a rozvržení. Také se na základě mnoha žádostí vrátila možnost kopírování textů pomocí klávesových zkratek. Vylepšeno bylo i připojení k chatserveru.

Přejeme vám příjemnou zábavu a bezpečnou cestu!
Rail Nation Team