Blíží se velká aktualizace!

Ahoj železničáři,

ve verzi „Steam over Europe“ jsme loni kromě nové mapy představili i zcela novou verzi hry Rail Nation. Jako součást procesu modernizace bylo v plánu sjednotit všechny scénáře i mobilní aplikaci, a to jak ve vzhledu, tak i v technické struktuře. Po spuštění jsme zjistili, že je potřeba další akce a že je možné provést další vylepšení.

Proto jsme věnovali pozornost vaší zpětné vazbě, sedli jsme si s hráči a začali jsme pracovat na dalším přepracování. A teď je to tu: první velká aktualizace pro Rail Nation je připravena! Aktualizace už je nahraná na našich testovacích serverech.

Tato aktualizace řeší především to, co vám působilo největší starosti: nové uživatelské rozhraní. To bylo kompletně předěláno. Kromě toho tato aktualizace přidává i další technické funkce, jako například widgety a nový Plus účet. Verze „Steam over Europe“ poskytuje základ pro toto přepracování, což je důvod, proč zatím nebude tato aktualizace nahrána na klasické servery v kompletní podobě. Na obrázku vidíte, jaký herní obsah bude spuštěn ve které verzi.

Všechny herní světy se scénářem USA budou také aktualizovány na nejnovější verzi a získají tak nový systém výpočtu událostí (RTS) a různá další vylepšení. Tato změna se bude vždy dít při restartu herního světa. Přibližná data najdete v této tabulce.

Tato aktualizace je velkým krokem vpřed, co se týče kvality a stability hry. Naším dlouhodobým cílem je mít všechny scénáře sjednocené technicky i vizuálně, protože to výrazně usnadní následující vývoj a údržby. Opravy chyb a přidávání nových herních funkcí bude nezávislé na scénáři a bude tak i rychlejší. Nicméně klasické servery neprojdou kompletní změnou dříve než v roce 2018.

Během následujících týdnů představíme obsah této aktualizace podrobněji. Přejeme vám příjemnou zábavu a bezpečnou cestu!

Váš Rail Nation Team

19 thoughts on “Blíží se velká aktualizace!

 1. Ahoj,
  nevim, co si pamatujes, ale na klasickem serveru se vzdy jezdila jen jedna mapa. Jine mapy jsou pak na scenarich USA (Golden Gate) a Steam over Europe (Vysehrad).
  merlouska

 2. Ich werde für mich dann eben aufhören . Ich gehöre zu den Einkommensschwächeren , wo ich mir leider zweimal überlege ob ich das ganze dann noch mitmache und leisten kann . Zum einen verstehe ich nicht, weshalb man das Spiel nicht erstmal stabilisiert , und es gut läuft (weniger Bugs ) bevor man solche Updates herausbringt, wo es bequemer und luxuriöser geht, und dann Preis nach oben drückt. Finde es eine Frechheit.

 3. Der Neue Plus Account läuft seit Heute (24.07) auf Classic Kuppelstange.
  Bei mir funzt es, aber bei vielen anderen nicht.
  Aber es gefällt mir trotzdem nicht!!!!!!!
  Viel zu Aufwendig und nu noch zusätzliche klickerei.
  Und das was ich im Vorschau Video gesehen habe gefällt mir noch viel weniger!!!
  Sieht Europa und USA sehr ähnlich. Und da gefällt es mir Überhaupt nicht!!!
  Mit einem Wort: der Spaßfaktor ist bei mir aus 4(gerade noch ausreichend) gesunken.

 4. А по мне так жалко что классика не изменится… Ну уж сильно она надоела… Однообразна, да и зависимость доната бы поубавили

 5. Бред! Оставьте класику такой какая есть!
  Хоть где-то интерфейс нормальный до сих пор!

 6. Ahoj,

  pamatuji si 3 nebo 4 různé mapy. Z jakého důvodu už se jezdí jen jedna mapa? Je to dost ubíjející a akorát to odrazuje staré hráče.

 7. Hi Rex Nye,
  thanks for your feedback! For the tutorials I can tell, that there will be some 🙂 We will start publishing them next week.
  Cheers

 8. Да согласен с предыдущим автором,многие не приняли Европу из-за сложности,но если все версии будут приблизительно равны ,то игроков станет больше,ведь Европа по своему интересна.

 9. Очень хорошо, что классика сохраниться еще до 2018 года

 10. Ich freue mich auf dieses Update. die neue benutzeroberfläche sieht fesch aus

 11. Spielqualität und Stabilität bei RN. Oh man schon lange nicht mehr so gelacht.

 12. Здравствуйте.Игра Rail Nation,единственная игра в интернете достойная внимания!!! Спасибо создателям и разработчикам.Думаю Вы получите еще больше поклонников игры,если сможете создать на движке этой игры,новую игру,с теми же правилами,но где бы соревновались пароходные компании.Что-то вроде Ship National.Вы получите ещё миллиарды поклонников!

 13. Wenn ihr den Plusaccount wirklich teurer macht, gibt es einen brutalen Nutzerschwund. Denkt dran, wer eure Hauptklientel ist… Einkommensschwache Einkommen. Ich selber bin nicht betroffen, aber meine GS klagt jetzt schon und wir sind Platz 2 auf dem Server Drehgestell, sprich gut.

  Baut 2 Versionen ein. Den jetzigen Plus für weiterhin 100 Gold und den laut euch besseren. Sonst könnt ihr das Spiel einstampfen.

  Viele Grüße
  Stoyx

 14. if it has not been addressed, i hope that the ability to run what i call a partial load train for city prestige would be addressed…say a town needs oil, silicon, sheet metal and gas….currently i have to set my schedule to pick up each separately and run them to the city ( oil > city, silicon > city, etc) …what i rather do would be to run like 6 oil, 6 silicon, 5 sheet metal, and 5 gas > city…all on 1 train… the only other suggestion i have is perhaps another set of tutorials, maybe thru youtube, on how to use the widgets and the other new features you will be adding to the game

 15. ein Vorteil hat es, wenn Ihr die Classics optisch auch zu diesen Kleinkindspielserver umbaut:
  ich habe wieder viel mehr Freizeit – dieses Zeugs was Augenkrebs verursacht und dauergeklicke tue ich mir nicht an!
  Schade um dieses tolle Spiel und von wegen die Spieler/innen wünschten sich diesen Mist!

  Man kann sich alles schön lügen – die Politik machts ja täglich vor!

 16. Endlich die gewünschte Ankündigung welche ich so sehr erwartet hatte von euch zu lesen 🙂

 17. Видел на ПТРе, отличная графика, удобство и все замечательно.
  Вот только почему сразу не могли доработать, а выпустили такой кошмар что многие бросили и не играют на Европе до сих пор…

Napsat komentář