Rail Nation Masters 3

Největší soutěž roku

Je to tady – třetí kolo Masters začíná! Zahraj si na tomto turnaji proti hráčům z celého světa a bojuj o vítězství, prestiž a odměny! Ukaž své schopnosti – ať už jako osamělý vlk, nebo se svou asociací. Čekají na tebe odměny v podobě kariérních úspěchů, zlatých, slávy a další.

 

Stejně jako loni opět proběhnou dva samostatné turnaje: Allstars pro zkušené hráče se 2 a více hvězdami a Rising Stars pro všechny ostatní, kteří nechtějí propásnout soutěž!

Zde je stručný přehled nejdůležitějších informací:

 • Rising Stars je jeden herní svět s limitem 3500 hráčů. Herní kolo začíná 31. srpna.
 • Allstars je rozdělen do kvalifikačního kola, které začíná 28. srpna, a finále, které začne 23. října.
 • Kvalifikační servery pro Allstars budou celkem tři, každý z nich s limitem 2500 hráčů. V případě potřeby bude spuštěn i čtvrtý herní svět.
 • 2500 nejlepších hráčů z kvalifikačních světů Allstars se dostane do finále, tzn. 833 nejlepších hráčů z každého ze tří kvalifikačních světů (2500 vydělíme počtem herních světů).
 • Kromě toho se také kvalifikují všichni členové 10 NEJLEPŠÍCH asociací z každého kvalifikačního světa Allstars.
 • Všechny herní světy se budou hrát v klasickém scénáři s dvojnásobnou rychlostí.
 • Registrace na herní svět se spustí 24 hodin před začátkem.
 • Herní světy jsou mezinárodní, takže jsou k dispozici a povolené všechny jazyky.

Na vítěze žebříčku jednotlivců i asociací čekají hodnotné ceny v podobě až 10 000 zlatých a jedinečných kariérních úspěchů.

Všechny podrobnosti, podmínky účasti, informace o cenách, často kladené otázky, vysvětlení kvalifikačních kol, data a mnoho dalšího najdete na informační stránce v lobby.

Clash! je zpátky!

Společně s Masters se vrací i Clash! Ať už se budete účastnit Masters, nebo ne, Clash! je tu pro každého. Pokud nevíte, co je Clash! – jde o minihru, která se hraje v lobby. V ní vyzvete dva soupeře na trojúhelníkové mapě. Veďte vlaky od podniku k podniku, sbírejte zboží a ničte trasy svých soupeřů. Kdo jako první úspěšně sebere deset kusů zboží, vyhrává. Přesná pravidla najdete na stránce Clash! Kromě toho se také můžete s hrou seznámit během tréninkové fáze před začátkem. Tréninková fáze začne 27. srpna.
Oproti loňskému roku bude letos v Clash! možné vyhrát zlaté.

 

Komunitní akce: Lov prestiže!

Ať už budete hrát Allstars či Rising Stars, po finále bude na prvním místě žebříčku jednotlivců jen jeden jediný hráč. Ale stejně jako v celé hře, i v Masters najdete více než jen tento jeden cíl. Letos chceme odměnit i ty, kteří se nenechají odradit nabitou konkurencí a vydají ze sebe to nejlepší.
Během letošního Masters jsme tak připravili speciální výzvu spočívající v dosažení určitého počtu prestiže. Jak ve finále Allstars, tak i na světě Rising Stars najdete ve hře tři úkoly s různými úrovněmi obtížnosti a různými odměnami.

Ve finále Allstars je potřeba v žebříčku jednotlivců dosáhnout následujícího počtu prestiže:

 • Střední: 300 000 prestiže
 • Obtížný: 400 000 prestiže
 • Hardcore: 500 000 prestiže

 

Jelikož na herním světě Rising Stars hrají méně zkušení hráči, minimální cíle jsou o něco nižší:

 • Střední: 200 000 prestiže
 • Obtížný: 300 000 prestiže
 • Hardcore: 400 000 prestiže

Na obou herních světech můžete vyhrát následující odměny:

 • Střední: úspěch Hrdina komunity (bronzový)
 • Obtížný: úspěch Hrdina komunity (stříbrný)
 • Hardcore: úspěch Hrdina komunity (zlatý) + 20 dní Plus účtu (převoditelné na libovolný herní svět)

 

Žádný z těchto úkolů není jednoduchý a všechny vyžadují určitou aktivitu a strategii. Jsou to ale také cíle, kterých hráči často dosahují i bez nákupů zlatých či nadměrného sledování videí!

Zda se rozhodnete tuto výzvu přijmout, je jen na vás. Pro nás bylo důležité dát těm, kteří se snaží během Masters podat co nejlepší výkon, šanci získat další odměnu a mít i jiné cíle než jen vítězství v žebříčku jednotlivců.

Příjemnou zábavu při lovu prestiže! Těšíme se, až uvidíme vaše úspěchy na herních světech Masters!

Nezáleží na tom, jestli jste protřelí veteráni nebo nováčci, Masters 3 nabízí něco pro každého. Všichni, kdo hledají nějakou výzvu, budou ve svém živlu – ať už na herních světech, v Clash! nebo při lovu prestiže.

Hodně štěstí!

Váš Rail Nation Team

12 thoughts on “Rail Nation Masters 3

 1. Hola Teodoro,

  de veras que lo siento, son leyes de dichos países que impiden la participación en ese tipo de concursos.

  Supongo que algo relacionado con hacienda e impuestos, la verdad que los asuntos legales a veces son complejos, pero el equipo legal ha estudiado mucho el caso para asegurarse de que pueden hacer y que no.

  Tristemente residentes en esos países no pueden participar por las leyes de dichos países.

  Saludos,
  el equipo de Rail Nation.

 2. Man kann sich einfach über die Serverliste im Browser dort anmelden, sofern man die 2 erforderlichen Sterne hat.

 3. Und wo und wie kann ich mich da nun anmelden ?? Irgendwie bekommt man genau darüber keine Infos

 4. Hi there, you can register from the lobby. Registering opened 24 hours before the start of Masters 3. Good luck!

 5. Hi, im playing on android and did not found where to register. Please help

 6. Great! Another Master Card round. Why not have the tournament on a Steam over Europe map. Then you could see who’s willing to commit fraud or a 3rd mortgage to buy hundreds of billions of coins to open special routes to connect all 50 cities within hours of game start. Don’t even pretend this is a skills challenge, we all see the pay to winner. If Travian needs cash that bad, show your skill and go pubic instead of fleecing your beloved players.

 7. Es wird wie immer das Masters Achievement geben und zusätzlich auch die Möglichkeit Community Hero Achievements zu sammeln, die auch Karrierepunkte bringen 🙂

 8. Me gustaría saber la exclusión de los premios a los jugadores de Irán, Italia y España, gracias

 9. Hallo,
  gibt es wieder Punkte für die Karrierelok? Wenn ja wieviele und wofür?
  Danke Gruß
  Hamburger Jung

 10. Please, can you tell us what is specifically the problem with the spanish law? What kind of prizes are we not allowed to receive and why?

 11. Absolutely, rush 26! Registration starts 24 hours before a server starts. Depending on how many stars you have, you can join Rising Stars or Qualification round for Allstars. This blog post offers a lot of information, and you will find more info from the Lobby. Good luck!

Napsat komentář