Rail Nation Masters 2

Největší soutěž roku

 

Vítej na závodní dráze! Rail Nation Masters je vrcholný turnaj, v němž nejlepší hráči Rail Nation z celého světa soutěží o skvělé ceny a skutečné trofeje. Turnaj se hraje na vícejazyčných herních světech se scénářem Classic Express, což znamená, že jde o klasický scénář s dvojnásobnou rychlostí. Jak to funguje? Abychom zajistili, že si každý hráč najde svoje, připravili jsme letos širokou nabídku herních možností.

 

Mezinárodní šampionát a blyštivé trofeje

V Masters 2: Allstars má každý hráč se dvěma a více hvězdami možnost předvést se na jednom ze tří kvalifikačních herních světů, které začnou 30.8.2019. Pokud to nebude stačit, budou spuštěny další dva herní světy. Do finále se kvalifikuje 2500 nejlepších hráčů plus hráči z 10 nejlepších asociací, kteří se neumístili mezi prvními 2500 hráči.

Finále začne hned po skončení kvalifikačních serverů, 25.10.2019. I zde budou hráči bojovat o vítězství ve scénáři Classic Express. Na konci získají nejlepší hráči a asociace velké množství zlatých, členové nejlepší asociace získají skutečné medaile a vítěz bude odměněn originální trofejí Rail Nation.

Ale to není všechno! Všichni hráči se můžou zúčastnit Masters 2: Rising Stars, a to i v případě, že mají jen jednu hvězdu, nebo dokonce žádnou. V tomto případě se bude soutěž odehrávat rovnou, bez kvalifikačních serverů. Server začne 13.9.2019. Kdo dřív přijde, ten dřív mele: registrace na tomto serveru budou omezeny na maximálně 3500 hráčů (might be changed, depending on demand). I tento herní svět bude vícejazyčný a se scénářem Classic Express. Vítězové také získají medaile a originální trofej.

 

Komunitní výzvy a nové kolo Clash!

Kromě soutěžních herních světů Masters 2 čekají na všechny hráče také komunitní výzvy.

Ale ještě vám neprozradíme všechny podrobnosti. Jediné, co můžeme říct, je toto: vítězové těchto výzev se můžou těšit na hodnotné bonusy – nejen pro Masters 2: Allstars a Rising Stars, ale i pro všechny ostatní herní světy Rail Nation. Můžeme vám také slíbit, že překonání těchto záludných výzev vám jistě zamotá hlavy! Je to tak hlavně pro ty nejbystřejší z vás!

Více informací o komunitních výzvách najdete ZDE.

Také se vrací Rail Nation Clash! Od 30.8.2019 do 3.10.2019 opět budete moci soutěžit proti sobě navzájem v závodech tří hráčů. Stejně jako minule budete čelit dvěma protivníkům na trojúhelníkové mapě. Veďte vlaky od podniku k podniku, sbírejte zboží a ničte trasy svých soupeřů. Kdo jako první úspěšně sebere deset kusů zboží, vyhrává. I zde můžete získat jedinečné úspěchy a vítěz turnaje získá skutečnou trofej Rail Nation.
Clash! má speciální plán – podívejte se ZDE.

Zábava, vzrušení a šance získat korunu nejlepšího hráče Rail Nation na celém světě. V Rail Nation Masters 2 je pro každého něco!

Všechny podrobnosti, podmínky účasti, informace o cenách, často kladené otázky, vysvětlení kvalifikačních kol, data a mnoho dalšího najdete na informační stránce v lobby. 

35 thoughts on “Rail Nation Masters 2

 1. What happen with the gold earned in the final? I win the gold rush and I have that doubt

 2. Question: How can I pre-register with my corporation?

  Answer: Although pre-registration isn’t possible, you can all start together in the same qualification game world and start a new corporation there. Simply register at the same time as each other so that there is enough space for you all in the game world.
  You can then qualify for the final together. In this case, you will be automatically pre-registered for the Allstars final.

  https://lobby.rail-nation.com/#/scenario/classic_tournament#top

 3. Our corp of 25 finished as a top 10 corp in the qualifying round. Will we all be able to start as a corp of 25 in the final round or do we start over and have to make new corp(s)?

 4. Hallo onkelalbert,
  wenn du dich qualifiziert hast, wird das Gold direkt auf den Finalserver übertragen. Wenn du dich nicht qualifiziert hast, steht dir das Gold bereits zur Verfügung. Du findest es bei Optionen -> Gold abholen.
  Viele Grüße
  Skadi

 5. Wie und wann kann ich mein bestehendes Gold auf eine andere Spielwelt übertragen ???

 6. Hallo kady1803,
  ja, auch in den Masters 2 Qualifikationsrunden gibt es ein Endspiel.
  Viele Grüße
  Skadi

 7. Hallo Bigdady76,
  ja, auch in den Masters 2 Qualifikationsrunden gibt es ein Endspiel.
  Viele Grüße
  Skadi

 8. Hallo,

  die Rail Nation Masters 2 Server sind um 14 Uhr gestartet.

  Viele Grüße
  Skadi

 9. Hallo Con Motte,

  in der Lobby findest du einen Link „Jetzt einsteigen“. Damit wirst du zur Anmeldung weiter geleitet.

  Viele Grüße
  Skadi

 10. Hallo ede,

  Rail Nation Masters 2 ist kostenlos. Alle Informationen zu den Servern findest du auch in der Lobby.

  Viele Grüße
  Skadi

 11. Hallo Weizenbier,

  ja, die Server starten wie immer um 14 Uhr.

  Viele Grüße
  Skadi

 12. Hallo Feuerross,

  wenn du zwei Sterne hast und deine Freunde nur einen, dann könnt ihr Rail Nation Masters 2 leider nicht zusammen spielen. Aber du lernst bestimmt auch andere Spieler kennen, zum Beispiel in einer neuen Gesellschaft.

  Viele Grüße
  Skadi

 13. Hallo Amican,

  es ist möglich, auf den Rail Nation Masters 2 Servern Gold zu kaufen.

  Viele Grüße
  Skadi

 14. Hallo GLOIM,

  Rail Nation Masters 2 ist kostenlos. Alle Informationen zu den Servern findest du auch in der Lobby.

  Viele Grüße
  Skadi

 15. Hi Joel, anyone can join the Masters 2: Rising Stars starting on the 13th of September. For the Allstars servers, you need to have 2 or more stars to join. One or no stars means no access to Allstars servers.

 16. Hallo, wie ich lese können auf den Qualifikationsspielwelten nur Spieler ab 2 Sternen mitmachen.
  Ich hatte geplant mit Freunden auf dem gleichen Server zu spielen.
  5 von ihnen haben aber nur 1 Stern.
  Dann geht daß doch gar nicht, oder doch?
  Wenn nicht wäre daß sehr Schade und ich muß mir überlegen ob ich allein spiele oder es lasse.

 17. Wenn es fair zugehen soll und es wirklich um die besten Spieler geht, darf man bei den Masters 2 auch nicht zulassen, daß man sich Vorteile mit Gold erkaufen kann (z.B. Bonusloks). Wird der Einsatz von Gold ausgeschlossen ?

 18. Hallo traumburg,

  die Plätze im Finale werden je nach Menge der Qualifikationsserver verteilt: 2500/Anzahl der Qualifikationsserver. Bei 5 Qualifikationsservern haben sich demnach die ersten 500 Spieler von jedem Server für das Finale qualifiziert.

  Viele Grüße
  Skadi

 19. I have 3 players in my corporation who have only one star. Does that mean they are excluded from participation in All Stars?

 20. Werden die Finaleplätz gerecht auf die Server verteilt oder werden alle Server zusammen geworfen und daraus den die 2500 Spieler mit den meisten Punkten genommen?

Napsat komentář