Rail Nation: Clash!

Připrav se na vzrušující boje ve třech, zdarma pro všechny … a na exploze!

Chtě jsi vždycky svým soupeřům ukázat, kdo je nejlepší průvodčí? Pak pro tebe něco máme! Dovol nám představit Rail Nation: Clash! – Rail Nation tak, jak ho ještě neznáš. Naše nová minihra ti umožní přímé souboje s hráči z celého světa a můžeš v ní vyhrát skvělé ceny! Jedno herní kolo trvá jen pár minut – ideální pro zabití času, než se ti dostaví další úroveň depa.

Vyzvi dva soupeře na trojúhelníkové mapě. Každý je sám za sebe. Město každého hráče je startovním bodem pro jeho lokomotivu. Posílejte ji z podniku do podniku a sbírejte zboží hned, jak se objeví na mapě. Ale pozor: musíš si pospíšit! Tví soupeři chtějí stejné zboží jako ty, takže popadni lopatu, přilož uhlí do kotle a neměj s nikým slitování! Kdo posbírá 10 kusů zboží jako první, vyhrál herní kolo.

Ale to není všechno! Už jsme řekli, že to bude vzrušující… Každý vlak totiž za sebou nechává zářivou stopu. Pokud přejedeš stopu svého soupeře, jeho vlak se rozpadne na hromadu rezavých šroubů a plechů. Po chvilce bude moct vypravit ze svého města novou lokomotivu. Stejný osud tě čeká, pokud si svou stopu přejedeš sám. A než se zeptáš: ano, vlaky se můžou srazit čelně. Paráda!

A můžeš získat více než jen právo na chlubení se. Rail Nation: Clash! Poběží měsíc – od 19. 6. 2017 do 19. 7. 2017. Během této doby se můžeš zúčastnit s jedním účtem. A podle toho, na jakém místě v žebříčku se umístíš, získáš odměnu v podobě úspěchu v kariéře. Každý den si můžeš zahrát pět kol, která se budou počítat do žebříčku. Ve cvičném módu můžeš hrát, kolikrát chceš. Na konci celé hry získají nejlepší hráči z celého světa kariérní body, které budou moct využít na vylepšení kariérní lokomotivy. A kromě toho na šťastné výherce čekají i zlaté a zbrusu nový notebook Dell!

Doufáme, že se na letní akci Rail Nation těšíš stejně jako my!

41 thoughts on “Rail Nation: Clash!

 1. Deine Lok nimmt mit zunehmender Fahrt Geschwindigkeit auf. Dafür muss sie sich aber konstant bewegen, wenn du an einem Bahnhof anhältst fällt die Geschwindigkeit wieder auf 0 zurück. Um schneller zu werden, musst du also immer den nächsten Bahnhof anklicken, zu dem du weiterfahren möchtest.
  Bezüglich der Verteilung der Waren, kann ich dir versichern, dass diese vollkommen Zufallsbasiert ist und kein Bereich bevorzugt wird.

 2. warum sind die Waren fast immer im Bereich des Blauen Spielers, und meine LOK viel langsamer als die der Gegner !!!!

 3. Hi Gleisläufer,
  diese Verbindungsfehler zum Spiel sind gestern behoben worden. Viel Spaß!

 4. После того как команда игры Rail Nation решила сыграть с игроками в Rail Nation: Clash, сама игра Rail Nation: Clash, перестала грузиться. Не знаю, что произошло, и с чем это связано, но который день не могу зайти, игра выдает ошибку.
  Прошу разобраться в данной ситуации.
  За ранее благодарен, Ваш клиент.

 5. Und bevor der Hinweis gegeben wird, JA, ich habe bereits den Browser Cache gelöscht, den Browser neu gestartet und auch den Rechner neu gestartet.

 6. seit heute startet Clash bei mir nicht mehr. Es steht nur „warte auf Spieler“, aber es geht nicht weiter. Auch ich selbst bin als wartender Spieler nicht zu sehen. Da ich in der Rangliste immer weiter nach unten wandere, gehe ich davon aus das es bei anderen funktioniert. Habe mehrere Browser probiert. Crome, Edge, Firefox. Firefox meldet sogar:

  „Diese Firefox-Version (64-Bit) ist mit Rail Nation nicht kompatibel.
  Empfehlung: Nutze einen anderen Browser wie z.B. Google Chrome.“

 7. Das Login ist das, wo du erwartest das ein Video startet. Tatsächlich mehr als unglücklich gelöst. Manchmal denke ich, dass die RN-Macher ausserhalb ihres Spiels noch nie im Internet waren.

  Nichts deto Trotz: Das Spiel ist geil und macht eine Menge Spaß!

 8. …a myslím si, že v tomhle důležitém bodě je návod nedostatečně srozumitelný, takže to opravdu lidi může odradit.

 9. „Kliknutím na další podnik vyber směr vlaku“ – to má znamenat, že se dá kliknout jen na blízký podnik, ke kterému vede trať se změněnou barvou, podobně jako když se normálně staví tratě.

 10. Its a good start of the day, beginning with Clash…maybe let it run through the year aswell?

 11. I haven’t seen anything in-game about this. Where do you find it in-game?

 12. Nejprve k tomu „mazani“ prispevku – zadne prispevky nemazeme, prispevky jsou po vlozeni moderovane, takze je nejprve musime schvalit, az pak jsou videt.
  K tomu zbytku – pomohlo by nam, kdybyste dokazal poslat snimek obrazovky s tim, co vidite (nahrat ho muzete napr. na http://www.ctrlv.cz a poslat nam odkaz), plus informace o hardwarove konfiguraci vaseho pocitace. Tyto informace pak muzete poslat na support. Nikdo jiny nam zadny takovy problem nehlasil a naprosta vetsina hracu hru hraje bez problemu, cili s nejvyssi pravdepodobnosti skutecne pujde o problem na vasem pocitaci. To, ze vam ho nekde opravili, nic neznamena – muze jit o nizky vykon, nevhodny prohlizec (doporucuji Google Chrome) ci spatne nastaveni.

 13. Tutoriál je celkem k ničemu:
  Klikni na další poni
  Pokud do tvé
  Sbírej zboží a získej body
  To jsou jediné informace tutorialu. Jak se má podle toho hrát? Patrně to hrají jen tvůrci hry. Když jsem to zkoušel, tak dva jsme stáli a jeden jezdil. Vlaky se prostě nerozjedou
  Jinak problém na mém počítači se může vyloučit na 100%. Díky vašim doporučením abych stále mazal cacky, tak jsem pak musel dát počítač do opravy a stálo mě to 9 a 1/2 tisíce

 14. Ahoj,
  hru najdeš v tzv. lobby, což je stránka, ze které se přihlašuješ do hry. Pod přihlášením na server uprostřed obrazovky je tlačítko, kterým se dostaneš ke hře.

 15. Zdravím,
  u hry je tutoriál v češtině. Pokud se vám tutoriál nezobrazuje správně a pokud vám nefunguje hra, zřejmě půjde o problém na vašem počítači, protože drtivé většině ostatních hráčů hra funguje bez potíží.

 16. très bon petit jeu, addictif !!! j’espère qu’on le retrouvera régulièrement

 17. Chtělo by srozumitelný český návod k použití. Ty slátaniny co se tam pohybují jsou nesrozumitelné bláboly. Kolik by stálo najmout českého překladatele, který umí česky? Tahle soutěž je asi jen pro prominenty asi jako všechny ostatní. Kdo tyto hlouposti vymýšlí má dost nabráno. Tato hra nefunguje asi jako všechny před tím. Pokud dá někdo odkaz na neexistující adresu, tak se žádná hra nedá hrát!!!

 18. was für ein Müll…die Lok startet nicht…konnte nur zuschauen wie ich verliere…unbedingt nachbessern

 19. Hi, das Spiel ist in der Karriere eingebettet, so wie das Winterspiel. Facebook wird nicht benötigt.

 20. Ich habe auch keinen Login gefunden! Wenn es nur über Facebook ginge, bliebe ich außen vor! Kein Facebook-Fan!!!!
  … und es wäre Sch………

 21. Das Spiel ist so was voin lam, die zuüpge brauchen ewig eh sie reagieren. Spieler mit schneller Internetvolumen haben entscheidende Vorteile. Spieler wie ich auf dem Land wo du nur 600mbit hast sind voll im Nachteil.
  mein Tipp last euch was eifallen, damit das Spiel gerecht für alle wird.

 22. Häh? Was kann denn das RN Team für euer schlechtes Internet? Alles fair, vielleicht ist bloß die Leitung schlecht. Kann auch sein dass das damit zu tun hat, das einfach eure Computer unterschiedlich schnell sind. Außerdem kann man in dem Minispiel seine Lok gar nicht ausbauen, alle bekommen die gleiche.

 23. das hat überhaupt nichts mit einem fairen Wettkampf zu tun.
  Absolut nicht empfehlenswert.
  Viel Zeit verbraten

 24. wenn ich spielen will kommt folgender fehler:
  Es gab einen unerwarteten Fehler: NO_WEBGL_OR_BROWSER_ERROR
  was ist zu tun?

 25. Würde gerne mitspielen, habe aber keine Karte, die ich sehen kann. Was mache ich verkehrt? Bitte mal eine Rückmeldung. danke 🙂

 26. habe ähnliches beobachtet nicht nur, dass die anderen schneller sind sondern auch schneller nach dem resetten starten dürfen. geht nicht um wer ist der bessere Lok Fahrer, sondern wer hat seine Lok weiter ausgebaut. Thema verfehlt danke RN

 27. Hallo ich habe das Spiel probiert, ich konnte meine Lok einmal losschicken nachdem ich kaputt war ging nix mehr musste warten bis meine Gegner fertig warten. Das Spiel ging los und dann waren meine Gegner schon 3 bis 5 Strecken gefahren komisch ich nehme an das eigentlich alle gleichzeitig losfahren.
  Ihr solltet mal nachsehen was da los ist.
  gruss actros13

Napsat komentář